Nasz zespół i wspólna pasja

Nasz zespół stanowią doświadczeni specjaliści z dziedziny chemii i materiałoznawstwa oraz młodzi ludzie, którzy swoją wiedzę i umiejętności podnoszą dzięki organizowanym przez nas szkoleniom.

Wszyscy stale podnosimy swoje kwalifikacje. Wszyscy wykonujemy naszą pracę z pasji, a nie konieczności, bo zdajemy sobie sprawę, że robiąc to, co lubimy, możemy robić to naprawdę dobrze.

To właśnie wspólna pasja jest kluczem do naszego sukcesu. Wszyscy jesteśmy optymistami, którzy nieustannie szukają nowych i lepszych sposobów rozwoju.

Strona główna » O FIRMIE
kontakt

Badania, wiedza, rozwój

W naszych laboratoriach stawiamy na nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania.

Zaawansowane eksperymenty pozwalają nam na odkrywanie nowych specyfików oraz ulepszanie już istniejących preparatów. W oparciu o szeroką wiedzę i doświadczenie z dziedziny chemii i materiałoznawstwa, naszą pracę wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i wysoką skutecznością.

Szeroka wiedza z zakresu technologii oraz inżynierii budownictwa pozwala nam na
zaspokajanie potrzeb klientów w zakresie produktów, których poszukują. Wiemy, że tylko znając właściwości materiału możemy dopasować do niego preparat tak, żeby działał zarówno skutecznie, jak i bezpiecznie. Odważnie podejmujemy nowe wyzwania i poszukujemy nowych możliwości.

elementy 10

Współpraca, klienci, zadowolenie

Zaufały nam największe firmy w Polsce. Jakość marki ZMYJTO zostaje doceniona przez coraz szersze grono inwestorów. Współpracujemy z wieloma Instytucjami Państwowymi, uczelniami, Urzędami Miast, wykonawcami.

Każdy klient jest dla nas ważny, bez względu na to, czy jest to duże przedsiębiorstwo, mała działalność gospodarcza czy Pan Kowalski, który ma brudny podjazd. Liczy się to, że dzięki naszym produktom, każdy jest w stanie zaspokoić swoją potrzebę.

Cieszymy się, że dzięki naszym działaniom, czyszczenie staje się wyjątkowo proste i
skuteczne oraz, że dzięki nam każdy może zaoszczędzić swój czas i pieniądze.

bizness
natura

Ekologia, środowisko,
nasza duma

Dbanie o środowisko zawsze było dla nas bardzo istotne, ale w ostatnim czasie nabrało szczególnego znaczenia. Praktycznie od zawsze segregujemy odpady, oszczędzamy wodę, a zużycie plastiku ograniczamy do minimum. To co się da – wykorzystujemy wielokrotnie.

Jednak zdajemy sobie sprawę, że to nie wystarczy – dlatego ciągle pracujemy nad
preparatami, które będą bezpieczne dla środowiska.

Na dzień dzisiejszy możemy się pochwalić tym, że niektóre z naszych produktów udało nam się zastąpić preparatami ekologicznymi, przyjaznymi dla środowiska naturalnego.
Jesteśmy z tego naprawdę bardzo dumni!

Wizja, przyszłość, plany

Nasza wizja mówi nam, dlaczego istniejemy, a nasza idea biznesowa mówi o tym, co chcemy osiągnąć.
Z optymizmem patrzymy w przyszłość. Wiemy, że dzięki współpracy, ciekawości i duchowi przedsiębiorczości, możemy osiągnąć sukces.
Chcemy, aby dzięki naszym produktom, czyszczenie stało się możliwie jak najbardziej proste i skuteczne. Chcemy pokazać, że dzięki odpowiedniej dbałości o powierzchnie i impregnacji, materiały mogą służyć naprawdę bardzo wiele lat.
Chcemy pomóc zaoszczędzić ludziom to, co jest dla nich najcenniejsze – czas.

Drogi użytkowniku / użytkowniczko, przechodząc dalej lub klikając przycisk "AKCEPTUJ" wyrażasz zgodę na zapisy naszej Polityki Prywatności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do zapoznania się z Polityką Prywatności.